Witamy!

Otwarcie granic oraz rozwój polsko-niemieckich stosunków po roku 1989 przyczyniły się w ostatnich latach do tego, że liczba polskich przedsiębiorstw jak również klientów indywidualnych szukających porady prawnej u niemieckiego adwokata, znacznie się zwiększyła. Usługi prawne świadczone przez niemieckich prawinków spotykają się aktualnie w Polsce z większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej.

Listopad 2017 Październik 2017

Polecamy:

usługi prawnicze

Zakładanie własnej firmy

2017-11-22 | Marek Kowal

frazy kluczowe: kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

(...) Wielu z nas w pewnym momencie życia dojdzie do wniosku, że mamy dość pracy na etacie. Decyzja o założeniu własnej firmy może wydawać się trudna, ale może też przynieść wiele korzyści. Aby zacząć, należy zaznajomić się z zagadnieniami takimi jak marketing, prawo spółek i prawo gospodarcze oraz wiele innych.  Założenie własnego biznesu będzie wymagało od nas wiedzy. Jak ją zdobyć? Najłatwiej będzie wykorzystać do tego Internet. Istnieje wiele stron i blogów, które dzielą się poradami i informacjami na ten temat. istnieje też wiele - często darmowych - kursów, które (...)

Rachunki oraz prawnik

2017-11-20 | Marek Kowal

frazy kluczowe: kancelaria, mogilno, radca, radca prawny, usługi prawnicze, żnin

(...) będziecie występowali przed sądem, to po pomoc możecie udać się do radcy prawnego z Mogilna, który ma naprawdę ogromną wiedzę. Będziecie mogli uzyskać pomoc z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego. Również , jeżeli macie problem z napisaniem jakiegoś (...)