Witamy!

Otwarcie granic oraz rozwój polsko-niemieckich stosunków po roku 1989 przyczyniły się w ostatnich latach do tego, że liczba polskich przedsiębiorstw jak również klientów indywidualnych szukających porady prawnej u niemieckiego adwokata, znacznie się zwiększyła. Usługi prawne świadczone przez niemieckich prawinków spotykają się aktualnie w Polsce z większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej.

Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017

Polecamy:

radca

Rachunki oraz prawnik

2017-11-20 | Marek Kowal

frazy kluczowe: kancelaria, mogilno, radca, radca prawny, usługi prawnicze, żnin

(...) złożone na czas. Warto poprosić ich o pomoc, jeżeli potrzebujecie pomocy w zakresie usług kadrowo - płacowych. Księgi rachunkowe oraz inne będą poprowadzone bez najmniejszych błędów. W Mogilnie możecie szukać również innych specjalistów. Radca prawny również poleca swoje (...)

Pomoc prawna

2017-10-04 | Marek Kowal

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, radca, warszawa

(...) będą ubywać pieniądze, mimo że tak naprawdę możemy być zwolnieni z kosztów postępowania sądowego, Kolejnym argumentem powinien być fakt, że obsługa petenta w stolicy stoi na dużo wyższym poziomie, a przez co jest dla nas dużo korzystniejsza, trzeba mieć to na uwadze. Tajemnicą jednak nie jest to, że koszt wynajęcia prawnika w (...)