Witamy!

Otwarcie granic oraz rozwój polsko-niemieckich stosunków po roku 1989 przyczyniły się w ostatnich latach do tego, że liczba polskich przedsiębiorstw jak również klientów indywidualnych szukających porady prawnej u niemieckiego adwokata, znacznie się zwiększyła. Usługi prawne świadczone przez niemieckich prawinków spotykają się aktualnie w Polsce z większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej.

Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017

Polecamy:

prawo

Pomoc niemieckiego prawna za granicą

2018-02-26 | Marek Kowal

frazy kluczowe: adwokat, austria, niemcy, prawnik, prawo, usługi prawnicze

(...) adwokata http://www.tomaszgaj.eu/pl przekonaj się, że to dobry wybór. Prawnik na nieprzewidywane problemy Różne nieprzewidziane rzeczy mogą się nam przydarzyć podczas podróży, chociażby na Zachód do krajów niemieckojęzycznych. Prawnik z kancelarią w Austrii oraz w Niemczech to (...)

Firma i jej prawnik

2017-11-08 | Marek Kowal

frazy kluczowe: firma, prawnik, prawo, radca prawny

(...) naprawdę bowiem tematyka porad prawnych jest różnorodna, może nawet nieograniczona. Firmy mają bowiem zupełnie odmienne profile działalności. A do tego trudno przewidzieć, na jakie trudności mogą natknąć się na drodze swojego rozwoju czy chociażby codziennego funkcjonowania. Wiele wyzwań wynika z zapisów prawa patentowego. Sporo utrudnień może generować (...)