Witamy!

Otwarcie granic oraz rozwój polsko-niemieckich stosunków po roku 1989 przyczyniły się w ostatnich latach do tego, że liczba polskich przedsiębiorstw jak również klientów indywidualnych szukających porady prawnej u niemieckiego adwokata, znacznie się zwiększyła. Usługi prawne świadczone przez niemieckich prawinków spotykają się aktualnie w Polsce z większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej.

Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017

Polecamy:

kancelaria

Rachunki oraz prawnik

2017-11-20 | Marek Kowal

frazy kluczowe: kancelaria, mogilno, radca, radca prawny, usługi prawnicze, żnin

(...) Biuro rachunkowe w Mogilnie to miejsce, gdzie pomoc znajdą wszyscy potrzebujący. Począwszy od najprostszych usług rachunkowych, po całkowite prowadzenie ksiąg rachunkowych małych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki ich usługom możecie sobie zapewnić wszystkie rozliczenia, które (...)

Pomoc prawna

2017-10-04 | Marek Kowal

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, radca, warszawa

(...) Warszawy będzie oferować usługi lepsze jakościowo niż jej odpowiednik w niewielkim mieście. Spowodowane jest to faktem braku konkurencji w niewielkich miejscowościach, przez co prawnikom przestaje zależeć na tym, aby ich usługi były warte swej ceny. Z tego właśnie powodu warszawski prawnik powinien być pierwszą naszą myślą w razie (...)